les-dvere

Kdo jsme a proč to děláme ?

Pobytem v přírodě si člověk čistí hlavu, ale zároveň ji může i trošku namáhat. Přesně kvůli namáhání vašich mozkových závitů jsme tu my. Najdete nás v místních hvozdech a hustých lesích Lesrandy. Nikoliv však za mlhou tak hustou, že by se dala krájet. Únikové hry v přírodě jsou perfektní příležitostí, jak dát zabrat mozkovým závitům v prostředí, které zejména uklidňuje. V lese. Uprostřed lesa, kde na vás číhají srnky, divočáci a možná naše šifrovačky. Odpočiňte si uprostřed zelených porostů s hrami, které v první řadě hlavně pomáhají. Proto jsme ihned navázali spolupráci s Červeným křížem, aby se peníze dostaly na své správné místo. Přečtěte si pár řádků o každém z nás. Ale jste to hlavně vy, hráči, kdo tvoří Lesrandu.

Tomáš Knejp

Tomáš

Živí mě počítače, software a moje obchodní duše. To jsou také moje hlavní úkoly v Lesrandě. Miluju hory a lyžování. A taky to umím předat dál. Přes zimu si občas odskočím dělat instruktora lyžování. Už jako kluk jsem miloval táborové šifrovačky a když jsem se rozhodoval, co dál dělat, únikovky v přírodě byly jasná volba.

Karel

Tenis, badminton, lyže, pštrosa, video… Pořád musím něco dělat, sport je pro mě základem. A co se týče her? Moje nejoblíbenější knížky jsou pravidla od deskovek. V Lesrandě jsem od toho, aby se Vám hry dobře hráli. Chceme aby se aplikace i web chovali aniž byste chtěli prohodit telefon oknem.

Jana Nováková

Janča

Projela jsem sama Balkán a užila si půl roku v Polsku, ale stejně mě to vždy táhne zpět do Čech. Jsem kreativní duše Lesrandy. Hodně textů a komunikace Lesrandy pochází ode mě. V normálním životě se zabývám regionálním rozvojem obcí a pomáhám jejich obyvatelům, aby se jim tam lépe žilo. Jo a taky v zimě občas instruktoruju. Ale na snowboardu.